Про компанію

ТОВ «М’ясорибторг» поставило собі за мету ніколи не стояти на місці, постійно вдосконалювати знання, виробництво та якість продукції. Завдяки безперервному розвитку наше підприємство займає міцні позиції на ринку України та має амбітні плани щодо виходу на закордонні майданчики.

Підприємство було засновано у 2005 році, а виробнича історія промислового комплексу, на базі якого воно створене, датується ще 1960-тими роками.

Сьогодні діяльність компанії має кілька напрямків:

 1. Консервне виробництво (м’ясні та м’ясорослинні консерви з яловичини, свинини, курки).
 2. Виробництво м’яса та м’ясних продуктів для потреб торгівельних мереж, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
 3. Борошномельне виробництво.

Продукція ТОВ «М’ясорибторг» випускається під торговою маркою «Родинний смак».

Виробничі потужності

 • 150 000 банок консервів на місяць
 • 60 000 тон охолодженого м’яса на місяць

До складу підприємства входить цех забою та первинної переробки худоби, дільниця по розділенню й обвалюванню м’яса великої рогатої худоби та свиней, борошномельний цех, заготівельний зерновий пункт та його допоміжні обслуговуючі підрозділи, холодильний комплекс.

Головні переваги

Територіальне розташування в оточенні сировинних баз

Висока якість готової продукції за рахунок використання свіжого охолодженого м’яса з власного забою

Використання натуральних спецій, а не синтетичних ароматизаторів

Випуск готової продукції у металевій і скляній тарі різного об’єму

Нагороди

Нам приємно, що нашу працю високо оцінюють незалежні експерти.

Протягом останніх 5-ти років ТОВ «М’ясорибторг» займає перші місця серед переробників м’яса, отримуючи винагороду «Лідер галузі».

Соціальна активність

Продукцію ТОВ «М’ясорибторг» можна зустріти в усіх регіонах нашої країни. Найбільше вона представлена у Харківській, Одеській, Херсонській, Львівській та Черкаській областях. Наші консерви під ТМ «Родинний смак» продаються через дистриб’юторів по всій країні. Також ми поставляли консерви до військових частин Національній гвардії України, забезпечували консервами солдат на сході країни.

Підприємство бере активну участь у соціальному житті Чорнобаївського району та села Іркліїв зокрема. Ми допомагаємо дитячим садочкам, школам, лікарні, церкві.

Також підтримуємо проведення різних святкових заходів. Надаємо благодійну допомогу військовим в зоні АТО.

Географія розповсюдження продукції

Продукцію ТОВ «М’ясорибторг» можна зустріти в усіх регіонах нашої країни. Найбільше вона представлена у Харківській, Одеській, Херсонській, Львівській та Черкаській областях. Наші консерви під ТМ «Родинний смак» продаються через дистриб’юторів по всій країні. Також ми поставляли консерви до військових частин Національній гвардії України, забезпечували консервами солдат на сході країни.

Зараз проводимо переговори із закордонними компаніями, яких цікавить наша продукція. Зовсім скоро зможемо розширити географію своєї продукції, розпочавши експорт.

Ми постійно розвиваємось, вкладаючи кошти в сучасне обладнання для підвищення своїх виробничих потужностей. Серед пріоритетних завдань – зменшення важкої ручної праці шляхом автоматизації технологічних процесів та розширення ринків збуту, зокрема вихід на закордонних партнерів.

ТОВ «М’ясорибторг» – це надійне, стабільне підприємство, що випускає продукцію високої якості. Будемо раді бачити нові компанії серед наших партнерів!

Переробка м’яса

01

Розділка, обвалювання:

Яловичини
Свинини
Птиці

Власний забій тварин (свині, ВРХ)

Торгівля

02
 • Власна мережа магазинів;
 • Оптова торгівля м’ясом;
 • Забезпечення торгових мереж;
 • Тендер Державної закупівлі

консервне виробництво

03

Виробництво м’ясних консервів в асортименті в різній тарі:

Потужність 150 000 банок в місяць

Борошномельне виробництво

04

Зберігання та переробка зерна (пшениці) на борошно:

 • Перший сорт;
 • Вищий сорт;

В тару п/п мішки:

Horeca

05

Поставки м’яса у

 • готелі
 • кафе
 • ресторани.

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Дякуємо!

Ви скоро отримаєте відповідь.