З поля до столу!

Борошномельне виробництво ТОВ «М’ясорибторг» представлено невеликим цехом і здебільшого орієнтоване на задоволення потреб Чорнобаївського та Черкаського районів. Зерно ми отримуємо від місцевих колгоспів, а також від власників паїв.

Наше борошно – це екологічно чиста продукція без хімічних чи біологічних домішок з високими показниками білизни та клейковини.

Продукція відповідає всім вимогам санітарно-епідеміологічного контролю. При закупівлі зерна ми звертаємо увагу на його якість: щоб зерно було повним, налитим, без шкідників і сторонніх домішок.

Виробничі потужності підприємства дозволяють зберігати 600 000 кг зерна та переробляти близько 60 000 кг на місяць. Фасування борошна здійснюється у поліпропіленові мішки вагою 5, 10, 25, 30 кг.

На підприємстві працює професійна та злагоджена команда фахівців з ділення, обвалювання, жилування та сортування м’яса, зокрема свинини, яловичини та м’яса птиці.

Основні наші клієнти:

  • Пекарні м. Черкаси, які використовують наше борошно для виробництва печива та хлібобулочних виробів.
  • Іркліївський хлібзавод.
  • Військові частини.
  • Колгоспи з 35 сіл району та області.

Нам приємно, що з борошна виробництва ТОВ «М’ясорибторг» виготовляють хлібобулочні вироби, печиво, макаронні вироби тощо. Незважаючи не невеликі виробничі потужності наша команда працює натхненно та відповідально, щоб кожен мешканець нашого регіону завжди мав на столі смачний та ароматний хліб з борошна місцевого виробництва!

сподобалась наша пропозиція?

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Дякуємо!

Ви скоро отримаєте відповідь.