Свіже м’ясо – наша перевага!

Найвідповідальніше направлення ТОВ «М’ясорибторг» – це постачання м’ясної продукції для сегменту HoReCa в м. Черкаси. Ми співпрацюємо з більшістю закладів громадського харчування міста, забезпечуючи їх свіжою яловичиною, свининою та курятиною.

Серед основних наших переваг:

  • Завжди свіже, якісне м’ясо з власного забою.
  • Врахування побажань шеф-поварів щодо специфіки та особливостей продукції.
  • Військові частини.
  • Власний автопарк, обладнаний холодильниками для швидкого обслуговування.

Ми однаково відповідально ставимось до кожного замовлення: будь-то заклад швидкого харчування чи престижний ресторан. Наша команда щоденно працює для того, щоб задовільнити якісною м’ясною продукцією потреби кафе, готелів, фастфудів, ресторанів.

У кожного закладу – свої особливості, свої секрети приготування м’ясних блюд, і для нас важливо все це врахувати і відібрати саме таке м’ясо, яке буде відповідати всім вимогам наших замовників. Серед клієнтів ТОВ «М’ясорибторг»: «Час поїсти», «Оскар», «Фаро», «Сервант», «Сантімо», «Банка», «Ферма» та інші.

Ще однією нашою особливістю в сегменті HoReCa є вчасне виконання замовлень необхідного обсягу, особливо коли мова йде про підготовку до банкетів. Ми розуміє як важливо нашим клієнтам добре підготуватися, тому не підводимо зі строками та завжди доставляємо продукцію у визначений час.

Команда ТОВ «М’ясорибторг» піклується про репутацію наших клієнтів і рада забезпечити будь-який заклад харчування свіжою, якісною м’ясною продукцією!

сподобалась наша пропозиція?

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Дякуємо!

Ви скоро отримаєте відповідь.