М’ясо – важлива складова в раціоні більшості людей. Від його якості залежить смак та користь страв. Підприємство виконує важливу місію щодо забезпечення населення м’ясною продукцією, зокрема: свининою, яловичиною та м’ясом птиці.

Ми реалізуємо продукцію у трьох напрямках:

  • Оптовий продаж для супермаркетів, торгових мереж та переробників м’ясної сировини.
  • Постачання продукції через тендерні закупівлі.
  • Роздрібні продажі через мережу власних магазині

Оптовий продаж

Наше підприємство співпрацює з супермаркетами м. Черкаси, зокрема: Делікат, Molli, Novus, М’ясорубка. Ми розділяємо цінності наших замовників, розуміємо вимоги щодо якості продукції, важливість виконання обсягів та строків доставки.

Також ми поставляємо охолоджене куряче м’ясо як у вигляді цілих тушок так і в частинах: окорок, філе, крила тощо. Замовлення, незалежно від їх кількості намагаємось виконувати вчасно та у повному обсязі!

Тендерні поставки

Вже близько п’яти років ТОВ «М’ясорибторг» бере участь у тендерних закупівлях. Постачаємо власну м’ясну продукцію в лікувально-оздоровчі та навчальні заклади, військові частини.

Всі тендерні поставки, незалежно від об’ємів продукції, ми ретельно плануємо, щоб вчасно доставити товар та забезпечити замовника м’ясною продукцією.

Роздрібна торгівля

Для того, щоб максимально скоротити шлях нашої продукції до кінцевого споживача, в Черкасах працює кілька власних роздрібних магазинів. В основному вони розташовуються у спальних районах міста, щоб покупцям було завжди зручно придбати наш товар, серед якого як свіже охолоджене м’ясо, так і супутні товари, в тому числі і консерви нашого виробництва.

М’ясо, так само як і хліб, є стратегічним продуктом для нашої країни.

Тому наше завдання зробити його якісним і доступним для кожного.

сподобалась наша пропозиція?

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Заповніть форму та ми обов’язково Вам перетелефонуємо:

Дякуємо!

Ви скоро отримаєте відповідь.